Přečtěte si, co o nás říkají naši zákazníci

Reference

Jsme rádi, že se můžeme podělit s nadšením našich klientů.

Děkujeme jim za vyjádření!

S firmou Účtaři s.r.o. spolupracujeme ohledně poskytování účetnictví a daňové evidence pro klienty neplátce DPH, kteří se obracejí na nás. Jsme s firmou, jejími přístupy, odborností a solidností velmi spokojeni. Paní jednatelku a majitelku známe dlouho a víme, že je možné se na její přístupy a postupy v účetnictví, daňové evidenci a poradenství spolehnout. Rozhodně spolupráci s ní jejím klientům doporučujeme. Poskytujeme jí pro její klienty daňové poradenství, daňovou optimalizaci a je-li potřeba, můžeme jim zajistit odložení podání daňového přiznání k dani z příjmů.
- Jaroslava V.
Společnost Účtaři s.r.o. doporučujeme všem, kteří ještě váhají. Absolutně skvělá spolupráce, perfektní komunikace, rychlost a pomoc v okamžiku, kdy si nevíte rady. Jsme absolutně spokojení.
Petr R.
Výhodou spolupráce s firmou je jejich vysoká kvalifikovanost, odbornost a solidnost. Na čem jsme se dohodli, bylo vždy splněno. Dokonce je to i tak, že nám jsou nabízeny možnosti lepších výstupů – přehlednějšího pohledu na účetní, lépe řečeno na hospodářské výsledky našeho podnikání. Firma nás přebrala v roce 2022, nastavila lepší a účelnější „pravidla spolupráce“, než jaké jsme znali doposud.
- M.+J. Z.
Jsem rád, že si majitelka založila firmu a mohu ji s klidným svědomím svěřit své starosti o účetnictví a s tím spojené daňové přiznání. Dlouhé roky se o mě „účetně“ starala a z její prací jsem nad míru spokojen. Všem přeji takovou spolupráci.
- Josef K.
Po všech těch super levných vedení účetnictví za pár stovek a katastrofálních výsledcích konečně někdo, kdo to dělá poctivě a se vší péčí. Nebudu mít v budoucnu strach, že pokud přijde kontrola, bude účetnictví v pořádku.
- Jana J.
U firmy jsem krátkou dobu, převzala mé účetnictví v průběhu letošního roku (2022). Je až neuvěřitelné jak je možné změnit pohled na spolupráci. Dosud jsem byla u jiné účetní firmy, a to byla fakt katastrofa – neplnění termínů, vše na poslední chvíli a také mnoho chyb. Jenže se mi povedlo najít skvělou firmu Účtaři s.r.o. a vše se změnilo, termíny jsou bez problémů plněny. Poskytovaná odborná pomoc v podobě poradenství je za velmi přijatelnou cenu. Také DPH je včas podáváno a tak věřím, že i konec roku bude v pohodě a bez zbytečných průtahů. Děkuji opravdu moc, za to že jste a pomáháte nám nadšeným podnikatelům bez znalosti účetních povinností. Přeji vám hodně sil a spokojených zákazníků, já tedy spokojena jsem.
- Petra T.
Účtaři jsou nejšikovnější firma, co se týče spolupráce co znám ohledně plnění mých povinností v souvislosti s podnikáním. Jde zejména o přístup paní jednatelky, kterou znám již z dřívější spolupráce a která je velmi ochotná a schopná pomoci mi s řešením různých „daňově evidenčních“ problémů. Firma mi vede daňovou evidenci a jsem s tím velmi spokojen.
- P.R.